Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Devletimiz, tüm imkânlarıyla vatandaşımızın emrinde”

VALİ ALİ ÇELİK İLE AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ İSHAK GAZEL, SELDEN ETKİLENEN KÖYLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU. KÖYLÜLERE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETEN VALİ ÇELİK, “HASAR TESPİT ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDI. DEVLETİMİZ, TÜM İMKÂNLARIYLA VATANDAŞIMIZIN EMRİNDE” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Devletimiz, tüm imkânlarıyla vatandaşımızın emrinde”
54 views
26 Haziran 2021 - 12:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Ali Çelik ile AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, selden etkilenen köylerde incelemelerde bulundu. Köylülere geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Çelik, “Hasar tespit çalışmalarımız tamamlandı. Devletimiz, tüm imkânlarıyla vatandaşımızın emrinde” dedi.

Kütahya Valisi Ali Çelik ile AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, birkaç gün önce sağanak yağışlardan dolayı meydana gelen selde zarar gören Kütahya’nın merkez köylerinden Lütfiye ve Yumaklı’yı ziyaret etti.

Selin zarar verdiği alanlarda incelemelerde bulunarak son durum hakkında bilgiler alan Vali Çelik ile Gazel, köylülere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sel nedeniyle çökme meydana gelen ve İl Özel İdaresi tarafından eski haline getirilen Kozluca-Yumaklı-Lütfiye köylerinin bağlantı yolunu da inceleyen Vali Çelik, yetkililerden bilgiler aldı.

İlk andan itibaren gerekli tüm çalışmaların yapıldığını kaydeden Vali Çelik, “Selde herhangi bir can kaybının yaşanmaması bizim için bir sevinç meselesi. Zarar gören alanlarda hasar tespit çalışmalarımız tamamlandı. Devletimiz, tüm imkânlarıyla vatandaşımızın emrinde. Rabbim beterinden korusun” dedi.

Söğüt Yaylası’nda hayvanlarını otlatan çobanla da bir süre sohbet eden Vali Çelik ile Gazel, vatandaşın istek ve taleplerini dinledi.

İncelemelerde Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, AFAD Kütahya Müdürü Ahmet Ali Artun, Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık ile İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Fatih Gümüşay da hazır bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.