Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kamil Saraçoğlu’nun projesi ilham kaynağı oldu

KÜTAHYA’NIN ÖNCEKİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SARAÇOĞLU’NUN HAYATA GEÇİRDİĞİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ, ORDU VALİLİĞİ’NE İLHAM KAYNAĞI OLDU. SARAOĞLU, GÖREVİ DÖNEMİNDE KÜTAHYA’DA YETİM VE ÖKSÜZE ÇOCUKLARA ”ANNEN YA DA BABAN HAYATTA OLSAYDI ÖZLEMİNİ ÇEKTİĞİN, ONLARDAN İSTEYECEĞİN NE OLURDU?” SORUSUNUN SORULDUĞUNU VE ÇOCUKLARIN İSTEKLERİNİN YERİNE GETİRİLDİĞİNİ KAYDETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kamil Saraçoğlu’nun projesi ilham kaynağı oldu
176 views
25 Ocak 2021 - 14:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütahya’nın önceki dönem Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi, Ordu Valiliği’ne ilham kaynağı oldu.

Saraçoğlu, görevi döneminde Kütahya’da yetim ve öksüz çocuklara ’’Annen ya da baban hayatta olsaydı özlemini çektiğin, onlardan isteyeceğin ne olurdu?” sorusunun sorulduğunu ve çocukların isteklerinin yerine getirildiğini kaydetti.

Ordu Valiliği’nin bu projeye örnek alarak kentte uygulamaya koyduğunu ifade eden Saraçoğlu, “Haberlere bakarken tevafuken karşılaştığım bir haber beni çok mutlu etti. Yıllar önce il merkezinde yaşayan annesini, babasını veya her ikisini de kaybetmiş olan yetim ve öksüz çocuklarımız için hayata geçirmiş olduğumuz “GÜLÜMSEYEN YÜZÜNÜZ EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ” sosyal sorumluluk projemizin başka bir ilde hayata geçirilip, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın gönüllerine dokunulması, görev süremiz boyunca örnek ve güzel işlere imza attığımızın göstergelerinden Elhamdülillah. Bu proje ile 80 laptop, 46 tablet, 65 bisiklet, 6 genç odası olmak üzere evlatlarımızın mektuplar aracılığı ile bizden istedikleri yapabileceğimiz hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Hayallerini bizimle paylaşan çocuklarımızın tamamının şahsen evlerine ziyaret gerçekleştirdiğimiz çocuklarımızın onları korumak adına sosyal medyadan bir paylaşımda bulunmadık. Hizmette 4 yıl dergimizde kullanmış olduğumuz sizinle paylaştığımız fotoğrafı ailemizin izni dahilinde, örnek olması adına yayınladık. Ülkemizin tamamında bu tarz projelerin uygulanması, Rabbimin emaneti olan çocuklarımıza sahip çıkılması huzurun adı, yapılan işlerin en hayırlısı en güzeli. Ordu ilimizde hayata geçirilen bu projede emeği geçen başta sayın valimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.