Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütahya’da DÖGEP ve YÖGEP toplantıları

KÜTAHYA’DA DÖGEP VE YÖGEP TOPLANTILARI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kütahya’da DÖGEP ve YÖGEP toplantıları
223 views
07 Aralık 2020 - 10:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) Kasım ayı toplantıları il merkezindeki İmam Hatip ortaokulları ve İmam Hatip liselerinde gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İmam Hatip Ortaokulları ve İmam Hatip liseleri yöneticilerine yönelik “Yönetici Gelişim Programı” (YÖGEP) Kasım ayı toplantısı Kırklar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Zoom üzerinden yapıldı. Toplantıda, AB, Ulusal Ajans, TÜBİTAK, Belediyeler, Gençlik ve Spor Bakanlığı, üniversiteler, okullar ile kurum ve kuruluşlarca gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası proje fırsatları, mevcut projelerin incelenmesi ve yeni projelerin müzakeresi konuları ele alındı. Toplantıya Din Öğretimi Hizmetleri Şube Müdürü Rıdvan Acar da katıldı. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) ilkokul, ortaokul ve lise gruplarına ayrılarak her gruptan belirlenen bir okul koordinatörlüğünde yapıldı. İlkokul grubuna Evliya Çelebi Anadolu İmam Hatip Lisesi, ortaokul grubuna Kütahya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve lise grubuna Akşemsettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatör okul olarak seçildi. Zoom üzerinden yapılan DÖGEP Kasım ayı toplantılarında, yıllarca öğrenci yetiştirmiş veya yetiştirmekte olup hayatını eğitime adamış eğitimcilerle buluşma konusu ele alındı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.