Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Yeni fikirlere her zaman açığız”

KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (KSBÜ) SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ’NDE YENİ YIL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ. TOPLANTIYA KATILAN REKTÖR PROF. DR. VURAL KAVUNCU YENİ YILDA PLANLANAN PROJELER HAKKINDA BAHSEDEREK, “HEDEFLERİMİZE HEP BİRLİKTE ULAŞACAĞIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Yeni fikirlere her zaman açığız”
179 views
05 Ocak 2021 - 21:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde yeni yıl toplantısı gerçekleşti. Toplantıya katılan Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu yeni yılda planlanan projeler hakkında bahsederek, “Hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız” dedi.

SBF’nin düzenlediği yeni yıl toplantısına Fakülte Dekanı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, bölüm başkanları, öğretim elemanları ve idari personel katıldı.

15 yıllık eylem planı hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Kavuncu, KSBÜ’nün bölgesel kalkınma üniversitesi projesi kapsamında etkili çalışmalara devam edildiğini vurguladı. Rektör Kavuncu, “Hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız. Sizlerden geri bildirimler bekliyoruz ve gelecek yeni fikirlere açığız. Üniversite olarak çok daha iyi yerlere ulaşacağımıza inanıyorum.” İfadelerini kullandı.

SBF Dekanı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders toplantının sonunda, “Rektör Hocamıza SBF’ye emekleri için teşekkür ederiz. Projelerin birçoğunun bizim fakültede olması bizler için sevindirici.” şeklinde konuştu.

Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Selmin Şenol ise gerçekleştirdiği teşekkür konuşmasında şunları söyledi: “Rektörümüzün dediği gibi bölgesel kalkınma yolunda çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Hedefimizi bilmeli ve o hedefe yaklaştıracak çalışmalar yapmalıyız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.