Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bakan Karaismailoğlu’na köprülü kavşak talebi

BİR DİZİ ZİYARET İÇİN KÜTAHYA BÖLGESİNE GELEN ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU’NA, EMET İLÇESİ ZİYARETİNDE, DEVAM EDEN İLÇE BAĞLANTI YOLLARININ HIZLANDIRILMASI VE ÇEVRE YOLUNA KÖPRÜLÜ KAVŞAK TALEPLERİ İLETİLDİ. BAKAN KARAİSMAİLOĞLU, KAVŞAK TALEP EDİLEN YERDE BİZZAT İNCELEME YAPTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bakan Karaismailoğlu’na köprülü kavşak talebi
173 views
08 Ağustos 2020 - 17:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bir dizi ziyaret için Kütahya bölgesine gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na, Emet ilçesi ziyaretinde, devam eden ilçe bağlantı yollarının hızlandırılması ve çevre yoluna köprülü kavşak talepleri iletildi. Bakan Karaismailoğlu, kavşak talep edilen yerde bizzat inceleme yaptı.

Emet ziyaretinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na, AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel, Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler, Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaşun ve AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun eşlik etti. Bakan Karaismailoğlu’nu Emet ilçesinde Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, AK Parti Emet İlçe Başkanı Süleyman Ciner, sivil toplum kuruluşu (STK) başkanları, mahalle muhtarları ve parti ilçe başkanları karşıladı.

Belediye Başkanlığı önünde çiçeklerle karşılanan Bakan Karaismailoğlu’na, belediye başkanlığı makamında Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan tarafından, ilçenin tanıtımına yönelik brifing dosyası, devam eden projeler ve Bakanlıktan talepleri içeren dosya takdim edildi. Emet ilçesinde yapımı devam eden çevre yoluna yapılması planlanan akıllı kavşak yerine, ilçe halkının can güvenliği adına önem arz eden köprülü kavşak projesi yapımı Bakan Karaismailoğlu’ndan talep edilirken, kendisine günün anısına çini vazo, ilçenin sembollerinden olan ve Türkiye’de sadece Emet ilçesinde yetişen şifa kaynağı sarı ot içeceği hediye edildi.

Bakan Karaismailoğlu, Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Emet Esnaf Odası, Taşıyıcılar Kooperatifi, Esnaf Kefalet Kooperatifi. Ziraat Odası ve Emetliler Dayanışma ve Kalkınma Derneği Başkanları ile bir araya gelerek kısa süren bir toplantı gerçekleştirdi. Bu görüşmelerde de ilçe STK başkanları, devam eden ilçe bağlantı yollarının hızlandırılması ve çevre yoluna köprülü kavşak taleplerini ilettiler.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, “Bugün ilçemizi onurlandıran Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu’na teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımıza ilçemizin sorunlarını yerinde gösterme ve taleplerimizi aktarma fırsatı bulduk. AK Parti İlçe Başkanlığımız ile birlikte hazırladığımız taleplerimizi içeren dosyamızı bizzat kendilerine hem sunduk, hem de sözlü olarak aktardık. Taleplerimizi arasında yapımı devam eden Simav, Tavşanlı ve Çavdarhisar yollarımızın yapımlarının hızlandırılması, Gediz yolumuz talebi, yine yapımı devam eden çevre yolumuzda köprülü kavşak talebimiz, Türk Telekom alt yapısının değişim ve geliştirilmesi, seneye başlayacak olan alt yapı çalışmaları sonrası belediyemizce tüm ilçe genelinde yapılacak yeni yol, parke, kaldırım ve üst yapı çalışmalarında Bakanlığımız desteklerini içeren taleplerimizi aktardık. Sayın bakanımız özellikle köprülü kavşak talebimiz üzerine çevre yolumuzda kavşak talep edilen yerde bizzat kendileri de inceleme yaptılar. İlçemiz adına hayırlı bir ziyaret oldu. Bakanımızı ilçemizde karşılamada bizlere destek verenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz “dedi.

Emet ilçe çıkışında çevre yolu ve köprülü kavşak talep edilen bölgeyi yerinde ziyaret eden Bakan Adil Karaismailoğlu ilçeden ayrıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.