Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hisarlı Ahmet Sempozyumu “Müzik ve İklim” temasıyla düzenlenecek

12. ULUSLARARASI HİSARLI AHMET SEMPOZYUMU 2022’DE “MÜZİK VE İKLİM” TEMASIYLA DÜZENLENECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hisarlı Ahmet Sempozyumu “Müzik ve İklim” temasıyla düzenlenecek
30 views
16 Kasım 2021 - 16:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

12. Uluslararası Hisarlı Ahmet Sempozyumu 2022’de “Müzik ve İklim” temasıyla düzenlenecek. İklim değişikliğine dair farkındalık amaçlanan sempozyum hakkında bilgiler alan Vali Ali Çelik, “Sanatçılarımız ve akademisyenlerimizle hep beraber bu farkındalığı büyütebilirsek ve bunu Kütahya’dan yapabilirsek bize mutluluk verir. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Devlet Konservatuvarı ile Kütahya Güzel Sanatlar Derneği iş birliğinde 12’ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Hisarlı Ahmet Sempozyumu’nun 2022 yılı teması “Müzik ve İklim” olarak belirlendi.

Vali Ali Çelik, 9-12 Haziran 2022 tarihleri arasında Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde düzenlenecek Uluslararası Hisarlı Ahmet Sempozyumu hakkında Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Başkanı Mustafa Kemal Altınsoy, Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Uğur Türkmen, Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Lilian Maria Tonella Tüzün ile Doç. Dr. Duygu Kahraman’dan bilgiler aldı.

10 yılı aşkın süredir insan ve topluma odaklanılan sempozyumda iklim değişikliğine dikkat çekileceğini belirten Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Uğur Türkmen, sempozyumun 41 alt başlıkta yapılacağını söyledi. “Hedefimiz farkındalığı artırmak” diyen Türkmen, gençlere ve çocuklara yoğunlaşacağını kaydetti.

Heyete teşekkür eden Vali Ali Çelik, “Çok önemli bir tema belirlenmiş ancak altını iyi doldurmalıyız. Sanatçılarımız ve akademisyenlerimizle hep beraber iklim değişikliğine dair farkındalığı büyütebilirsek ve bunu Kütahya’dan yapabilirsek bize mutluluk verir. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.