Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütahya’da Haluk Levent rüzgarı

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN KURULUŞUNUN 98. YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA, KÜTAHYA BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ GENÇLİK VE CUMHURİYET FESTİVALİ, HALUK LEVENT KONSERİ İLE BAŞLADI. BİNLERCE KÜTAHYALININ KATILIM SAĞLADIĞI KONSERDE BELEDİYE BAŞKANI PROF. DR. ALİM IŞIK, SANATÇI LEVENT’E KATILIMI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kütahya’da Haluk Levent rüzgarı
220 views
28 Ekim 2021 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Kütahya Belediyesi’nin düzenlediği Gençlik ve Cumhuriyet Festivali, Haluk Levent konseri ile başladı. Binlerce Kütahyalının katılım sağladığı konserde Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, sanatçı Levent’e katılımı için teşekkür etti.

Konser öncesinde sahneye çıkan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, üniversite öğrencilerine yönelik kampanyadan bahsetti. Başkan Işık, 2019 yılında gençlere yaptığı çağrıda, başka illerden Kütahya’ya okumaya gelen üniversite öğrencilerine, ikametlerini Kütahya’ya almaları durumunda hangi sanatçıyı istiyorlarsa onu getirmek için söz verdiğini hatırlattı. Başkan Işık, “Davetimize olumlu cevap veren 10 bin civarındaki öğrencimiz, 2019 yılında ikametlerini Kütahya’ya aldırarak bir tarih yazdılar. Cumhuriyet tarihinde ilk kez Kütahya’nın merkez nüfusunu 250 binin üzerine çıkarttılar. Bu çağrımıza cevap veren tüm gençlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Işık, bu yılın Kasım ve Aralık aylarında kampanyanın devam edeceğini ve gençlerin ikametlerini Kütahya’ya almaları için destek istedi. Başkan Işık, ilk kez yayımlanan Kanal Kütahya projesinin video görsellerini konser öncesinde paylaştı.

Başkan Işık’ın ardından sahne alan Haluk Levent, dillerden düşmeyen şarkılarını Kütahyalılarla birlikte seslendirdi. Kütahyalıları şarkıları ile coşturan Levent, Kütahya’da olmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Konser arasında Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’nin Kütahya’da yardımda bulunduğu küçük Hüseyin’i sahneye çağıran Levent ve Başkan Işık, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Işık, Levent’e ve ekibine teşekkür ederek, Belediye Kütahyaspor atkısı ve Kütahya çinisi hediye etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.