Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sokak hayvanlarına yiyecek

KÜTAHYA BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, YOĞUN KAR YAĞIŞI SONRASINDA SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI. EKİPLER ŞEHRİN FARKLI MAHALLELERİNDE 14 BESLEME NOKTASINDA HAFTA İÇİ HER GÜN BESELEME NOKTALARINA YİYECEK BIRAKARAK, SOKAK HAYVANLARININ BU SOĞUK GÜNLER YEM BULMADA Kİ SIKINTILARI GİDERİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sokak hayvanlarına yiyecek
133 views
29 Ocak 2021 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütahya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışı sonrasında sokak hayvanlarını unutmadı. Ekipler şehrin farklı mahallelerinde 14 besleme noktasında hafta içi her gün beseleme noktalarına yiyecek bırakarak, sokak hayvanlarının bu soğuk günler yem bulmada ki sıkıntıları gideriyor.

Kütahya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sokak hayvanlarını daha önce de olduğu gibi bu soğuk kış günlerinde de unutmuyor. Şehrin farklı mahallelerinde oluşturulan 14 beslenme noktasına hafta için her gün düzenli olarak bırakılan yemler sokak hayvanlarının aç kalmamalarını sağlıyor. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri TOKİ, eski kamyon garajı, Sofu Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Enne Mahallesi, Yoncalı, Meydan Mahallesi ile birlikte regülatör, Çamlıca mesire alanı, Fatih Sanayi Sitesinde yer alan beslenme noktalarını ziyaret ederek sokak hayvanları için gereken yemleri bırakıyorlar.

Sokak Hayvanlarını besleme çalışmaları soğuk havalarda daha özenle yapılırken, hayvan severlerden gelen desteklerle de sokak hayvanları unutulmuyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.