Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Ali Çelik: “Basın, önemli bir kamu görevini ifa ediyor”

KÜTAHYA VALİSİ ALİ ÇELİK, BASININ, KAMUOYUNU BİLGİLENDİRMEK GİBİ ÖNEMLİ BİR KAMU GÖREVİNİ İFA ETTİĞİNİ BİLDİRDİ.ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA İHA KÜTAHYA TEMSİLCİSİ HÜSEYİN EFE’Yİ ZİYARET EDEN ÇELİK, BASIN MENSUPLARININ SORUMLULUK VE MESLEK ETİK İLKELERİNİN ÖNEMİNİN HER GEÇEN GÜN ARTTIĞINI İFADE ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Ali Çelik: “Basın, önemli bir kamu görevini ifa ediyor”
121 views
10 Ocak 2021 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütahya Valisi Ali Çelik, basının, kamuoyunu bilgilendirmek gibi önemli bir kamu görevini ifa ettiğini bildirdi.

Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla İHA Kütahya Temsilcisi Hüseyin Efe’yi ziyaret eden Çelik, basın mensuplarının sorumluluk ve meslek etik ilkelerinin öneminin her geçen gün arttığını ifade etti.

Kütahya basınını başarılı bulduğunu kaydeden Vali Ali Çelik, “Demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan basın-yayın kuruluşlarımızda; toplumun aydınlatılması, bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi yolunda önemli bir görevi yerine getiren ve fedakarca çalışan basın mensuplarımızın, her ortamda çalışma şartlarını kolaylaştırmak, onlara gereken desteği ve katkıyı sağlamak, toplum olarak hepimizin görevidir. Basınımız, geçmişten günümüze kadar önemli bir gelişme göstererek, yazılı ve görsel boyutunun yanı sıra, sanal ortamda da etkinliğini her geçen gün artırmakta olup demokrasimizin güçlenmesine ve açık toplum hedefine ulaşılmasına değerli katkılar sağlamaktadır. Bu gelişmede, şüphesiz en büyük pay, görevini fedakarca yapan basın çalışanlarına aittir. İletişim teknolojilerindeki yeniliklerle birlikte bugün, insanlar, tüm dünyadaki gelişmelere daha hızlı ulaşabilir duruma gelmiş, basın her zamankinden daha etkin bir konuma ulaşmıştır. Dolayısıyla basın çalışanlarının sorumluluğu ve meslek etik ilkelerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.