Kütahya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Vatandaşlarımızın derdine derman olma gayretindeyiz”

VALİ ALİ ÇELİK, HALK GÜNÜ TOPLANTILARI KAPSAMINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR. 74 VATANDAŞIN TALEP, ÖNERİ VE ŞİKÂYETLERİ DİNLEYİP NOT ALAN VALİ ÇELİK, “VATANDAŞLARIMIZIN DERDİNE DERMAN OLMA GAYRETİNDEYİZ. İLETİLEN TALEPLERİ İMKÂNLARIMIZ ÖLÇÜSÜNDE EN KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Vatandaşlarımızın derdine derman olma gayretindeyiz”
158 views
02 Şubat 2021 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütahya Valiliği tarafından her ay düzenlenen “Halk Günü Toplantısı” Vali Ali Çelik başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

74 vatandaşın talep, öneri ve şikâyetleri dinleyip not alan Vali Çelik, “Vatandaşlarımızın derdine derman olma gayretindeyiz. İletilen talepleri imkânlarımız ölçüsünde en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışacağız” dedi.

Koronavirüs tedbirleri gözetilerek yapılan toplantıda vatandaşlar Valilik girişindeki HES Kodu sorgulamasının ardından pandemi koşullarına uygun şekilde düzenlenen toplantı salonuna alındı.

Talep ve sorunlara hızlıca çözüm üretilmesi için kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda 74 vatandaşla görüşen Vali Ali Çelik; istek, talep, öneri ve şikâyetleri dinledi, not aldı.

Talep ve önerilerin hızlıca sonuçlandırılması için talimat veren Vali Çelik, her bir konunun takipçisi olacağını söyledi.

Toplantıya Vali Ali Çelik’in yanı sıra Belediye Başkan Vekili İlyas Bahar, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hamiyet Özkalay, SGK İl Müdürü İsmail Sayar, İŞ-KUR Müdürü Kâmil Uçan, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Fatma Uz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Öztopal katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.